Wyniki zawodów strzeleckich

062_t1

12 czerwca o godz. 18 zostały przedstawione wyniki zawodów strzeleckich ora rozdane nagrody .W zawodach wzięło udział 15 drużyn , 11 kobiet oraz 49 mężczyzn .Najlepszą drużyną okazała się drużyna ” Cesaroki” której kapitanem jest Wiesław Węglorz, wśród kobiet Beata Michalik a wśród mężczyzn Jacek Czyż. Puchar , medale oraz dyplomy wręczył Zastępca Wójta Karol Sitek oraz Prezes OSP Zebrzydowice Andrzej Morawiec .

PROTOKÓŁ Z ZAWODÓW STRZELECKICH PRZEPROWADZONYCH W SYSTEMIE POWSZECHNYM KARABINKA PNEUMATYCZNEGO NA SWIETLICY OSP ZEBRZYDOWICACH O TYTUŁ NAJLEPSZYCH STRZELCÓW GMINY

1. Kierownik zawodów – Zygmunt Herman
2. Sędziowie zawodów
• Sędzia Główny – Miczek Bogdan Sędzia stanowiskowy – Konon Jan

Wyniki zawodów
Drużynowa
1. Cesaroki  730 pkt
2. KUN-FU 715 pkt
3. OSP 1      712 pkt
4. ECHO    700 pkt
5. Pszczelarze   696 pkt
6. Różana      672 pkt
7. EKIPA        661 pkt
8. JESA S.A.   660 pkt
9. OSP 3.        652 pkt
10. GZW i K   646 pkt
11. Przerzutka    639 pkt
12. Przedszkole  613 pkt
13. OSP 2   593 pkt
14. Gimnazjum Kaczyce   590 pkt
15. Kolejarze   580 pkt

Grupa kobiet;
1. Michalik Beata 186 pkt
2. Kubica Karolina 184 pkt
3. Walczak Małgorzata 177 pkt
4. Michalik Zofia 176 pkt
5. Miąsik Wiktoria 167 pkt
6. Gajda Agnieszka 161 pkt
7. Galas Anna 156 pkt
8. Socha Ewa 151 pkt
9. Miczek Magdalena 141 pkt
10. Herman Krystyna 134 pkt
11. Witos Danuta 116 pkt
Grupa mężczyzn;
1. Czyż Jacek 189 pkt
2. Gałyga Adrian 188 pkt
3. Chmiel Adrian 185 pkt
4. Żesławski Przemysław 184 pkt 10x
5. Jamry Grzegorz 184 pkt
6. Węglorz Wiesław 183 pkt
7. Brachaczek Szymon 182 pkt
8. Orszulik Sebastian 181 pkt 10 x
9. Bachleda Robert 181 pkt 10. Bąkowski Marek 179 pkt 10 x
11. Marek Mariusz 179 pkt 9 x
12. Miczek Marcin 179 pkt
13. Socha Ireneusz 178 pkt 14. Góra Dominik 175 pkt 10 x 15. Fajkis Leon 175 pkt 9 x 16. Herman Ryszard 175 pkt 8 x 17. Gałyga Jan 175 pkt 18. Pilawski Jacek 173 pkt 19. Kroczek Mirosław 171 pkt 10 x 20. Paszkiewicz Arkadiusz 171 pkt 21. Herman Zygmunt 168 pkt 22. Socha Jan 167 pkt 10 x 23. Żagan Tomasz 167 pkt 9 x 24. Pastuszak Alojzy 167 pkt 25. Hawełka Edward 166 pkt 26. Brzoza Henryk 164 pkt 9 x 27. Socha Patryk 164 pkt 10 x 28. Krupiński Mariusz 164 pkt 8 x 29. Lebioda Tomasz 164 pkt 30. Caniboł Daniel 163 pkt 31. Paprocki Piotr 162 pkt 9 x 32. Ignacek Andrzej 162 pkt 33. Witos Jan 160 pkt 34. Gaszczyk Jarosław 157pkt . 10x
35. Gibała Krzysztof 157 pkt
36. Kłopeć Sławomir 155 pkt 37. Kowalski Władysław 154 pkt 38. Franek Henryk 153 pkt 9x
39. Banot Jacek 153 pkt 8x
40. Ignacek Aleksander 153 pkt
41. Budziński Aron 152 pkt
42. Koch Maciej 150 pkt
43. Gaszczyk Marek 148 pkt
44. Herman Jacek 147 pkt
45. Puchała Jarosław 146 pkt
46. Buryan Sebastian 143 pkt
47. Kuchejda Józef 142 pkt
48. Pala Konrad 135 pkt 10x
49. Gruszczyk Oskar 135 pkt

 

Opublikowano przez Andrzej 16 czerwca 2015r.